Messi’ye Çalım At, Köpek Balıklarıyla Yan Yana Dolaş ya da Kendi Mekiğini Uzaya Fırlat

Avrupa’nın bir numaralı etkinlik alanı işletmecisi olan Merlin Entertainments, İstanbul’da yer alan eğlence merkezleri SEA LIFE, Madame Tussauds ve LEGOLAND® Discovery Centre’a hem eğlenceli hem de öğretici vakit geçirmek isteyen öğrenci gruplarını bekliyor.

Messi’ye çalım atıp, Michael Jackson’ın kostümünü giyebileceğiniz, yıldızlara dokunup onlarla unutulmaz bir gün geçireceğiniz Madame Tussauds İstanbul, büyüleyici su altı dünyasını keşfedip köpek balıklarını yakından göreceğiniz SEA LIFE İstanbul ve çocuğunuzla birlikte yaratıcılığın sınırlarını zorlayacağınız LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’u ziyaret edin, ailece eğlencenin keyfini çıkarın. Yaz aylarında eğlencenin tadına İstanbul’da varın.

İstanbul’da yaz artık çok daha eğlenceli geçecek. Madame Tussauds İstanbul, SEA LIFE İstanbul ve LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, yaz tatilinin keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor. Ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan merkezlerde eğlence hiç bitmiyor. Siz de Madame Tussauds’yu ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde merkeze eklenen ünlü oyuncu Tolga Çevik’in figürüyle selfie çekebilir, LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da çocuğunuzla kendi uzay mekiğinizi tasarlayabilir ya da SEA LIFE’ta köpek balıklarını yakından görebilirsiniz.

İstiklal Caddesi üzerindeki Grand Pera binasında ziyaretçilerini karşılayan Madame Tussauds İstanbul’da; tarih, kültür-sanat, spor ve eğlence dünyasından 60’a yakın balmumu figürü arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Arda Turan, Angelina Jolie, Brad Pitt, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Justin Bieber, Madonna, Michael Jackson gibi isimler yer alıyor. Ziyaretçiler bu ünlü isimlerin figürlerini yakından incelerken Messi’ye çalım atıp, Kıvanç Tatlıtuğ’la yan yana oturacakları, Michael Jackson’ın kostümünü giyip ünlülerle fotoğraf ve videolar çekecekleri bir eğlence fırsatı yakalıyor.

Dünyanın 51 farklı noktasında 40 yılı aşkın bilgi birikimiyle hizmet veren, en büyük ve en çok ziyaret edilen akvaryum zinciri SEA LIFE’ın Türkiye’deki merkezi SEA LIFE İstanbul, 83 metrelik, Avrupa’nın en uzun okyanus tüneliyle, su altının heyecan verici dünyasını keşfetmek isteyen aileleri bekliyor. SEA LIFE istanbul’da su altı canlılarının gizemli dünyasını daha yakından tanıyabilir, dijital akvaryumda kendi çizdiğiniz balığınızı yüzdürebilirsiniz. Türkiye’nin en geniş köpek balığı ailesine sahip olan, merkezde ayrıca geçtiğimiz yıl Çanakkale sahilinde başından ağır yaralı bir şekilde bulunan ve geçirdiği iki ameliyatın ardından şimdi denize bırakılacağı günü bekleyen Caretta Caretta cinsi dev kaplumbağa Dilek’i de ziyaret edebilirsiniz.

Bayrampaşa Forum AVM içerisinde ziyaretçileriyle buluşan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul3-10 yaş arası çocuklu aileler için eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunuyor. LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da galaksiler arası yolculuk imkanı sunan Space M alanı, 4 boyutlu sinema, LEGO® parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO® fabrika turu, Master Model Builder tarafından yönetilen atölye çalışmaları, temalı oyun alanları ve yerel eserlerle birlikte tüm dünyadan önemli yapıların bir arada sergilendiği MINILAND bulunuyor. Ayrıca LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul içerisindeki LEGO® mağazasından, başka satış noktalarında bulunmayan LEGO® setleri ve gramla satılan LEGO® parçalarını almak da mümkün.