Saray Çiftliği ve Türkiye Sektörler Ligi’nden büyük işbirliği

Saray Çiftliği ile işbirliği yaparak et ve süt ürünlerinde üyelerine ayrıcalıklar sağlıyor.

2009 yılından beri Türkiye’nin sektör devlerine, eğlenceli ve ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açan Türkiye Sektörler Ligi, şimdi Avrupa’nın en büyük entegre tesisi olan Saray Çiftliği ile işbirliği yaparak et ve süt ürünlerinde üyelerine ayrıcalıklar sağlıyor.

Aralık ayı boyunca kurumsal firma çalışanlarının 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedeli alınmayacak. 201-300 TL alışverişlerde 20 TL hediye çeki, 301-400 TL alışverişlerinde 45 TL hediye çeki, 401-500 TL alışverişlerinde 80 TL hediye çeki, 501 TL üzeri alışverişlerinde 100 TL hediye çeki kazanacaklar. Hediye çeklerini bir sonraki 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanacaklar. Kurumsal firma çalışanlarının bu ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanmak için sarayciftligi.online sitesine üye olması yeterli oluyor.

Türkiye Sektörler Ligi ile yapılan işbirliği ile müşteri deneyiminde fark yaratmayı amaçladıklarını belirten Saray Çiftliği Genel Müdürü Hüseyin Teber, “Türkiye Sektörler Ligi ile yaptığımız bu işbirliği kapsamında sektör devlerine online alışveriş deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Türkiye’de perakende sektörünün dinamikleri ve tüketiciye ulaşma yolları giderek dijitalleşiyor. Saray Çiftliği olarak müşterilerimizin beklentilerini cevaplamak için değişimi, inovasyonu stratejilerimizin odağına yerleştiriyoruz. Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz alışveriş deneyimini farklılaştırmak amacı ile hayata geçirdiğimiz “Saray Çiftliği Online Alışveriş Sitesi” ile müşterilerimize yenilikçi çözümler yaratarak onlara rahat, keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Sektör Devlerinin Spor Platformu olan ve ülkemizin lider firmalarının yer aldığı Türkiye Sektörler Ligi bizim için değerli bir iş ortağı. İşbirliğimizi geliştirerek devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Türkiye Sektörler Ligi Kurucu Başkanı Serdar Doğru ise, “Türkiye Sektörler Ligi olarak sektör devlerine ilk günden itibaren fark yaratan ve özel faydalar sunan bir organizasyon olduk. Yardımlaşmadan eğlenceye, yeme içmeden sağlıklı yaşama, spordan iş hayatına kadar birçok alanda özel teklif ve hizmetler sağlıyoruz. Bugüne dek hep en değerli markalarla işbirliğini seçtik. Gıda sektöründe de Saray Çiftliği ile önemli bir iş ortaklığına girerek üyelerimizin günlük yaşantılarında daha çok yanlarında olmayı amaçlıyoruz. Avrupa’nın en büyük entegre tesisi olan Saray Çiftliği ile iş birliğimiz uzun soluklu olacak ve birlikte birçok yeniliğe imza atacağız. Saray Çiftliği Online Alışveriş Sitesi ile üyelerimizin hayatını kolaylaştırmaya ve renklendirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.