Cacharel ile Babalar Günü için Zamansız Tasarımlar

Türkiye’de 20, yurt dışında 39 olmak üzere toplam 59 mağazaya sahip olan Cacharel, zarif giyim sanatı ve modernizmin sembolü.

Zarif giyimin ve modernizmin sembolü Cacharel, hem farklılık seven babalar hem de klasikten vazgeçmeyenler için zamansız tasarımlar sunuyor. Stil sahibi babaların ruhuna hitap eden geniş ürün yelpazesindeki ürünler, tüm özel günlerde babalara eşlik etmeye hazır.

Meksika Dokunuşu

Fransız ekolü, sezonun ilham kaynağı olan Merida’dan hareketle

bölgedeki taş desenlerini, anıtları ve çiçekleri desen haline getiriyor. Bireysel stilini Cacharel’in özgün desenleri ile ön plana çıkarmak isteyen babalar için her detay özenle bir araya getirildi.

Aksesuar Tutkunlarına

Kravat, kol düğmesi, kemer ve ayakkabılar… Cacharel zamansız aksesuarlar ile şıklığını tamamlayan babalar için her zevke hitap edecek ürünler sunuyor. Mevsimin öne çıkan renkleri arasında terakota, taş rengi ve kök yeşili bulunuyor.

Cacharel’in Babalar Günü için önerdikleri;

Cacharel Kravat (199 TL), Cacharel Kemer (199 TL), Cacharel Kol Düğmesi (162 TL), Cacharel Tişört (299 TL).

www.cacharel.com.tr

Cacharel Hakkında

Fransız ekolünün ikonik markası Cacharel, 1995 yılından bu yana Türkiye dahil 16 ülkede lisans sahibi Aydınlı Grup tarafından yönetilmekte. Marka, yenilikçi, rafine ve seçkin bir stil sunan son koleksiyonuyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de 20, yurt dışında 39 olmak üzere toplam 59 mağazaya sahip olan Cacharel, zarif giyim sanatı ve modernizmin sembolü.