Conferencia estethica Sağlıklı güzelliğin adresi estethica İspanya konferansındaydı

Sağlıklı güzelliğin adresi estethica İspanya konferansındaydı

“Sağlıklı güzellik” mottosuyla ilerleyen ve bünyesinde uzman doktorlarla hizmet veren estethica hastaneleri; estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahiden medikal estetik ve dermatolojiye, saç ekiminden göz hastalıklarına, ağız ve diş sağlığından sağlıklı yaşam ve beslenme kliniğine kadar birçok farklı uygulamayı bünyesinde barındırıyor.

Saç ekimi sağlık turizminde önemli bir kalem. Bu konuyla ilgili sağlıklı, kaliteli ve etkili bir sonuç almak isteyenlerin ilk adreslerinden biri de estethica hastaneleri. Özellikle saç ekimi konusunda Perkutan Yöntemini ile dikkat çeken hastaneler, saçlarınıza doğru açıların verilebildiği, yoğun saç sıklığının sağlanabildiği, doğal ve başarılı sonuçların elde edildiği, iyileşmenin hızlı olduğu ve birkaç gün içinde sosyal hayata dönebildiğiniz Perkutan Yöntemi ile yurtiçi ve yurtdışı hastalarına hizmet veriyor.

estethica doktorları İspanya’da…

Başta Amerika olmak üzere sadece dünyadaki seçkin kliniklerde uygulanan Perkutan yöntemiyle artık İspanyollarda tanışacak. 13 Temmuz’da İspanya Valencia’da düzenlenen konferansla estethica uzmanları yoğun katılımlı davetlilere plastik cerrahi ve saç ekimi konusunda hem son bilgileri, teknikleri anlatarak ilk muayenelerini yaptı.

Valencia’daki programda Plastik Cerrah Dr. Uğur Özdemir rhinoplasty, meme estetiği, lazer lipoliz plus, karın germe, jinekomasti (erkekte meme operasyonu), göz kapağı estetiği başlıklarından oluşan sunumu yaparken Dr. Ali Mutlu ise Perkutan Tekniği ile Saç Ekimi’ni anlattı. Böylelikle dünyaya sağlık ve güzelliğin adresinin Türkiye’de estethica hastaneleri olduğunu da kanıtlanmış oldu.