Dijital Bağımlılık Üsküdar Üniversitesi’nde Masaya Yatırılıyor

Konferansın ana konuşmacıları Prof. Dr. Korkmaz Alemdar ile Durham Üniversitesi’nden (İngiltere) Dr. Gerald Moore olacak.

Üsküdar Üniversitesi 4. Uluslararası İletişim Günleri, 27-28 Nisan 2017 tarihlerinde Merkez Yerleşke’de gerçekleşecek. Türkiye’nin insan ve toplum ruh sağlığı temalı ilk üniversitesinin ev sahipliği yapacağı konferans “Dijital Bağımlılık” başlığı altında düzenleniyor.

Açılış konuşmalarını Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazife Güngör’ün yapacağı konferansta, Türkiye’den ve dünyadan alanında uzman önemli akademisyenlerin, doktorların ve medya profesyonellerinin yer alacağı oturumlar yoğun bir içerikle gerçekleşecek.

Konferansın ana konuşmacıları Prof. Dr. Korkmaz Alemdar ile Durham Üniversitesi’nden (İngiltere) Dr. Gerald Moore olacak.

“Dijital Bağımlılık” konusunu davranış bilimleri ve iletişim boyutları ile tartışmaya açacak olan konferansa katılımınızdan mutluluk duyarız.

 

Üsküdar Üniversitesi

Yer: Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşke, Nermin Tarhan Konferans Salonu

Altunizade

Tarih: 27-28 Nisan 2017

Saat: 09:00 (Kayıt),

09:30 Açılış Konuşmaları

Program: Detaylı taslak program ayrı bir dosyada iletilmiştir. Güncel program için lütfen www.uskudar.edu.tr adresini takip ediniz.