Dünyanın En Büyük Ceo ve Liderlerinin 10 Basit Sırrı

Jack Welc, Steve Jobs, Howard Schultz, Rudolph Giuliani, Richard Branson, Donald Trump, Arnold Schwarzenger, Michael Dell, Tony Blair

Jack Welc, Steve Jobs, Howard Schultz, Rudolph Giuliani, Richard Branson, Donald Trump, Arnold Schwarzenger, Michael Dell, Tony Blair ve daha pek çok kişi.

“Eğer sizi izleyenleri etkilemek istiyorsanız, Dünyanın En Büyük CEO ve Liderlerinin 10 Basit Sırrı kitabını okuyun. O, sizin çalışanlarınızla, müşterilerinizle ve yatırımcılarla daha iyi iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Carmine’in rehberliğinde sunumlarınızda bir sonraki seviyeye çıkacaksınız.”
Howard Schultz, Başkan, Starbucks

“Bir lider olarak, siz kendi markanızı tanıtmaktan daha fazlasını yapmalısınız” siz onu yaşamalısınız! Carmine Gallo?nun bu kitabı yöneticilere şirketlerinin ürünlerini ve hizmetlerini nasıl somutlaştıracaklarını ve insanları markaları hakkında nasıl heyecanlandıracaklarını göstermektedir.
Jeff Taylor, Kurucu ve Başkan, Monster.com

“Gallo etkin bir şekilde bir marka silahı olarak CEO ile şöhretli CEO arasındaki farkı ortaya koymaktadır. Eğer bir şirketi yönetiyorsanız, bu kitap müşteri, çalışan ve yatırımcılar açısından önemli bir silahtır. Bir fark yaratma konusunda CEO’ların şirket iletişiminde en etkin araçları kullanabilmeleri için mutlaka okunması gereken bir kitap.”
Ron Ricci, Başkan Yardımcısı, Cisco Systems, Inc.

Carmine Gallo
PEGASUS YAYINLARI