Efektif Bater’dan, barter sisteminde sıradışı yenilikler!..

Efektif Barter CEO'su Cahit Ahmet Durgut, verdikleri ücretsiz hizmetler arasında; standart üyelik, mağaza açmak.

Herkesin, her yerden, her yere ve her şeye ulaşabileceği, her türlü ödeme seçeneklerini kullanabileceği ve bunu yaparken zorluk çekmeyeceği alışveriş imkanı sunma fikriyle yola çıkan Efektif Bater, barter sistemine sıradışı yenilikler getiriyor.

CEO Haber’e konuşan Efektif Barter CEO’su Cahit Ahmet Durgut, amaçlarının sağlam alt yapısı, kolay kullanımı, dil zenginliği, geniş ticari alışveriş imkanı ve geniş hedef kitleye hitap eden özelliği ile başladıkları web sitelerini daha geniş alanlara yaymak ve yaygınlaştırmak olduğunu açıkladı.

Barter sektörüne klasik barter anlayışından farklı baktıklarını açıklayan Durgut, diğer barter firmalarından farklarını ücretsiz üyelik sistemi, geniş alışveriş imkanları, geniş hedef kitleye hitap ve farklı barter ve takas modeli olduğunu ifade etti.

Nisan ayı başında www.efektifbarter.com web sitelerinde aktif olarak hizmet vermeye başlayacaklarını ekleyen Efektif Barter CEO’su Cahit Ahmet Durgut, mişterilerine sunacakları imkan ile; nakit, banka, kredi kartı, çek, barter, takas, müzayede ve tüm fırsat uygulamalarıyla hizmet vereceklerini açıkladı.