Ersa, yeni tasarımlarını İMOB’da sergiledi

İstanbul Yeşilköy’deki CNR EXPO’da düzenlenen İMOB’da, Ersa’nın “İyi mekana iyi mobilya gerek” anlayışıyla tasarladığı yeni ürünleri dikkat çekti.

Ofis mobilyalarında uzmanlaşan Ersa, kendi tasarım ekibinin yanı sıra Türkiye’den ve dünyadan tasarımcılarla çalışarak değişen çalışma ortamları için ürettiği yeni mobilyalarını 13. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İMOB) tanıttı.

İstanbul Yeşilköy’deki CNR EXPO’da düzenlenen İMOB’da, Ersa’nın “İyi mekana iyi mobilya gerek” anlayışıyla tasarladığı yeni ürünleri dikkat çekti. Standda; İtalyan tasarımcı ve iç mimar Claudio Bellini’nin tasarladığı Arrow yönetici odaları ve Edge çalışma sistemleri ilgi çekerken, KaCeTu ve Ersa Design Team işbirliğiyle tasarlanan Mikado toplantı masasının yanı sıra, Mimar Gabriele Cappelletti’nin tasarımı şık ve zarif Premier sandalye öne çıkan ürünler arasında yer aldı. Ece Yalım Design Studio imzasını taşıyan Envelope oturma sistemi ve Carnival serisi ise dinamik çizgileri, eğlendirici formları ve gösterişli renkleriyle, fuardaki Ersa standına karnavalların eğlenceli dünyasını taşıdı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ersa Mobilya Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Ata, “Ersa, ulusal ve uluslararası çok sayıda ofis, otel ve kamusal alan için mobilya ve iç mekan çözümleri üretiyor. Mobilya, tasarım, üretim ve mimari ihtiyaçlara yaratıcı ve kaliteli çözümler geliştirerek tasarladığımız ürünlerimizle mobilyanın var olduğu her alanda mümkün olan en fazla kişiyle temas etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle, Türkiye’deki mobilya sektörünün kalbinin attığı ve 150 binden fazla yerli ve yabancı ziyaretçiyi hedefleyen İMOB’da yer almak, bizim için oldukça önemli.” dedi.