Fransız Cilt Bakım Markası PHYTOMER yeniden Türkiye’de

Son teknolojiye sahip deniz biyoteknolojisini kullanan PHYTOMER, kimyasal ürünlerin kullanımını ve doğal hayata zarar verilmesini önemli ölçüde sınırlamıştır.

Fransa, Saint-Malo’ da kurulmuş olan PHYTOMER’in eşsiz deniz özlü aktif içerikli ürünleri, üç nesildir tüm dünyada kullanılmaktadır. Bağımsız bir aile şirketi olan PHYTOMER, denizcilik dünyasının merkezi İngiltere ve Fransa’da yerleşik olup, hem Saint-Malo’daki merkezinde, hem de dünyaca ünlü Mont Saint-Michel koyunda bulunan araştırma ve üretim tesisinde yaklaşık 200 kişi çalışmaktadır.

PHYTOMER geleneksel bakımın ötesine geçiyor ve yeni nesil profesyonel bakım ürünlerini tanıtıyor: daha etkin, hassas ve çevre dostu…

PHYTOMER, kozmetik sektöründe biyoteknolojik içerikleriyle, yüksek etkinlik, çevreye duyarlı ve duyulara hitap eden ürünlerin geliştirilmesinde gerçek bir tutkuyla öncülük etmektedir.

Son teknolojiye sahip deniz biyoteknolojisini kullanan PHYTOMER, kimyasal ürünlerin kullanımını ve doğal hayata zarar verilmesini önemli ölçüde sınırlamıştır. Mikroalg üretim programları, doğal kaynakları korumakta hatta yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalan türlerin yeniden doğal hayata dâhil edilmesine yardımcı olmaktadır.

Eğitim Merkezimiz tarafından önemli danışmanlar (osteopat, doktorlar, vb.) ile ortaklaşa geliştirilen özel masaj teknikleri holistik bir deneyim sağlamaktadır. Özellikle SPA merkezleri ve güzellik salonları için geliştirilmiş uzman ürünler; dünya çapındaki en iyi terapistlerin metodlarıyla birleştirilerek etkili bir şekilde uygulanmaktadır.

PHYTOMER bugün; deniz biyoteknolojisinde çevre dostu ve yüksek teknoloji üretim metodları kullanarak, %100 doğal içerikler üreten dünyadaki kozmetik şirketlerinin en önemlilerinden biridir.

PHYTOMER, profesyonel yüz ve vücut bakım uygulamalarını ve etkinliği kanıtlanmış bakım tekniklerini, deniz özlü içeriklerle birleştirerek duyulara odaklanan, kokulara ve dokulara özel bir önem veren perakende ürünlerini de SPA bakımının ev uzantısı olarak geliştirilmiştir.

40 yılı aşkın süredir profesyonel pazarın öncüsü olan PHYTOMER, uluslararası güçlü bir marka olarak 70 ülkede, dünya çapında güzellik salonları, SPA merkezleri ve oteller olmak üzere 10.000 farklı noktada seçkin yer sağlamaktadır.

Dünya çapında bilinen bir marka olan ve her yıl kendini kanıtlamaya devam eden PHYTOMER Türkiye’de bayilikler vermeye başlamıştır. Partnerlerine kendi web sitesini araç olarak kullandırmakta, sosyal ağlar, fikir paylaşım forumları, arama motorları ve benzeri yollarla destek olmaktadır. Seçkin ve güçlü bir markanın bayisi dolayısıyla partneri olmak için PHYTOMER Türkiye temasa geçebilirsiniz.

İletişim Bilgisi: +90 216 572 00 66