Hey! Douglas, Mentha@İstiklal Palas’ta

70’lerin Türkçe şarkılarına yaptığı yaratıcı yorumlar ve görsel kimliğiyle büyük beğeni toplayan Hey! Douglas, 8 Haziran Perşembe akşamı Mentha@İstiklal Palas’ta.

İstanbul’a tepeden bakan, nefis manzarasıyla yaz boyunca keyif yapmanın en iyi durağı olan Mentha@İstiklal Palas, 8 Haziran Perşembe akşamı çok özel bir ismi ağırlıyor: Hey! Douglas.

Demirören İstiklal Palas’ın 7. katında açılan, yemek, müzik ve eğlenceyi tek adreste buluşturan Mentha@İstiklal Palas, her hafta olduğu gibi yine eğlence dolu bir akşama imza atmaya hazırlanıyor .

Kısa sürede büyük bir fenomene dönüşen, 70’lerin Türkçe şarkılarına yaptığı yaratıcı yorumlar ve görsel kimliğiyle büyük beğeni toplayan Hey! Douglas, 8 Haziran Perşembe akşamı Mentha@İstiklal Palas’ta.

Müzikseverlerle sık sık bir araya gelen ama onları eğlendirmenin özgün bir biçimini her seferinde bulmayı başaran Hey! Douglas, Mentha@İstiklal Palas’ta unutulmaz bir gece yaşatacak.

Saat 22.00’te başlayacak Hey! Douglas performansı öncesinde 20.00’den itibaren Mentha@İstiklal Palas’a gidip, barında nefis kokteyl ve atıştırmalıklardan tadıp, açık havada özlenen yemek keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Adres: Demirören İstiklal Palas – Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. No: 50-54 ( 7. Kat)