Ozan Nezir Demir, Yumurtada “Alo” Dönemini Başlattıklarını Açıkladı.

Global Natürel Gıda Tarım ve Hayvancılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Nezir Demir görseli Websiad'da.
Global Natürel Gıda Tarım ve Hayvancılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Nezir Demir.

Global Natürel Gıda Tarım ve Hayvancılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Nezir Demir, yumurta dağıtım hizmetlerinde “Alo” dönemine geçtiklerini açıkladı.

Doğal gıda tedarikinde müşterilerine daha hızlı ve etkin hizmet vermek amacıyla Alo Yumurta sistemini hayata geçirdiklerine dikkat çeken Ozan Nezir Demir şöyle devam etti:

Yumurta son derece besleyici bir ürün olmasının yanında, muhafazası ve doğru bir şekilde tüketicilere ulaştırılması yönünden de hassas süreçleri beraberinde getirmektedir. Yumurta ne kadar taze olarak son tüketiciye ulaşırsa tüketici de o kadar uzun süre saklama olanağına kavuşur. Tüm bu değerlendirmeler karşısında yumurtada hızlı iletişim ve hızlı tedarik sisteminin gerekliliğini gördük ve uzmanlarımız ile yaptığımız uzun istişareler sonucunda da Alo Yumurta dönemini başlattık!.”

Alo Yumurta‘ya dair gelişmelerin her aşamasını paylaşacaklarını ifade eden Ozan Nezir Demir, şunları kaydetti:

Alo Yumurta; sadece hızlı bir tedarik sistemi olarak değil, aynı zamanda da yumurta hakkında bilgi almak isteyen her vatandaşımıza bilgi veren call center’dır. Bir nevi sosyal sorumluluk projesi ile bayilik sistemi destekli hızlı dağıtım ağının bir arada bulunduğu organizasyonun bileşenidir Alo Yumurta!.

Alo Yumurta sistemimizi şu anda www.aloyumurta.com adresinde yayınlıyoruz. Dileyen vatandaşlarımız web sitesi üzerinden ulaşabilirler.”