Proje yönetiminde ve yazılımda Agile (çevik) teknikler

Siber Uzay yazılım ve teknoloji şirketi sahibi İlker Aksu, CEO Haber’e verdiği röportajda proje yönetiminde ve yazılımda Agile (çevik) teknikler kullandıklarını açıkladı.

Eğitimden, yazılım geliştirme ve danışmanlık alanlarında faaliyet gösteren Siber Uzay CEO’su İlker Aksu verdikleri eğitimler hakkında şu açıklamayı yaptı:”weeNext sahip olduğu proje tecrübesiyle öncelikle proje geliştirme süreçleriyle ilgili sıkıntıları gidermek amacıyla Agile metodları ile ilgili eğitimler vermektedir. Eğitim kapsamında üretim ve koşullar, gelecek engeller, yönetim ve ölçeklendirme konuları, organizasyonel çalışma, organizasyonu Agile’a hazırlamak gibi konular işlenmektedir. Eğitimlerimize, yazılım süreçlerinin verimliliklerinin artırılması amacıyla bilgi teknolojileri projelerinde yer alan tüm çalışanlar, iş analistleri, yazılımcılar, yazılım mimarları, test uzmanları, proje yöneticileri ve bilgi işlem yöneticileri katılabilirler.”

 Yazılım geliştirme konusunda bir proje için gerekli olan analizi gerçekleştirerek, geliştirilecek çözümün firmaya en uygun şekilde uygulanması ve adapte edilmesini sağladıklarına değinen Aksu şöyle devam etti:

“Yazılım geliştirme aşamasında ya tamamen şirketinize özel bir çözüm oluşturulacak ya da hazır bir çözüm şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda size uygun şekilde özelleştirilecektir.Yazılım çözümlerimizde temel hedef kolay kullanımlı önyüzler ve yönetilebilir sistemler oluşturmaktır.

 weeNext Teknoloji, danışmanlık alanındaki bilgi ve tecrübesini teknoloji ile birleştirerek, işletmelerce en çok ihtiyaç duyulan kurumsal bilginin oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu alanda yaptığı çalışmalarda uyguladığı güçlü uygulama ve proje yönetimi metodolojisi ile firmanız için hem proje sürecinde hem de sonrasında katma değer oluşturmaktadır. Zaman içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübe ile Kimlik Yönetimi uygulamaları ve Microsoft teknolojileriyle ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz anda danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız.”