Sonbaharda Saray’da Yenilenerek Kış Aylarına Hazırlanın

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da misafirler kendi odalarına ait balkonlarından izleyecekleri manzaralarında İstanbul’un büyüsünü ve Saray’ın tarihini yaşayacaklar.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul, sonbaharda kendini yenileyerek ve şımartarak kış aylarına girmek isteyenlere özel konaklamalı bir SPA deneyimi sunuyor.

Rahatlamanın ve yenilenmenin keyfini sunan Saray’da Sonbahar SPA Paketi ödüllü Sanitas SPA’da ruhsal arınma ve sağlık veren Türk hamamı geleneği ve kişiye özel yüz bakımı sunuyor. Kese ve köpük masajıyla birleşen 55 dakikalık geleneksel Türk Hamamı bakımı, vücudu gevşeterek tüm bedenin baştan aşağı yenilenmesini ve tazelenmesini sağlayacak. Bakım esnasında keselenen vücudu kaplayan aromatik sabun köpükleriyle cilt temizlenirken, özel aromatik yağlar ve dairesel hareketlerle yapılan masaj da rahatlamanın keyfini sunacak. Yanı sıra yaz aylarının efektini tamamen ortadan kaldıracak ve cilt hücrelerininin yeniden yapılandırılmasına iyi gelecek “Yüz Bakımı” ile de cildin canlılık ve aydınlık kazanması sağlanacak.

Misafirler Sanitas SPA’da kendilerini yenilerken minimum üç maksimum beş gece konaklama seçenekleriyle Çırağan Sarayı’nın görkemini ve ihtişamını yaşayacaklar. Boğaz’a nazır konumu ile dünyanın en özel lokasyonlarından birinde yer alan Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da misafirler kendi odalarına ait balkonlarından izleyecekleri manzaralarında İstanbul’un büyüsünü ve Saray’ın tarihini yaşayacaklar. Her sabah ise muhteşem Boğaz manzaralı Laledan Restoran’da 250’den fazla lezzetin bulunduğu, İstanbul’un en gözde açık büfe kahvaltısı ile güne zinde ve enerjik başlangıç yapacaklar.

30 Kasım 2017 tarihine kadar minimum üç gece maksimum beş gece konaklamalar için geçerli olacak Saray’da Sonbahar SPA Paketi KDV dahil 1,685 Euro’dan başlayan fiyatlarla.