T-İnsan Modeli

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi Kurucusu, Fütürist, İş-Gelecek Tasarımcısı, Teknoloji Misyoneri, Blogger, İnternet Yazarı, İş Avatar’ı - Business Avatar

Türkiye’nin ilk kadın fütüristi ve dünyanın en etkili 100 kadın fütüristi arasındaki tek Türk, gelecek tasarımcısı ve iş avatarı olarak bilinen Ufuk Tarhan, geleceğinizi kendi haline bırakamazsınız  vurgusunu yaptığı  T-İnsan kitabında:

“Onu başkası değil, kendiniz şekillendirmelisiniz! Ve bunu yapmak zorundasınız! Başarılı, mutlu olmak istiyorsanız başka seçeneğiniz de yok zaten!” diyor.

“İyi de nasıl yapacağız?” diyenlere cevap olarak; “Geleceğin başarılı insan modeli: T-İnsan“’ diye cevaplayan Fütürist Ufuk Tarhan, geleceğin kaygısına takılıp kalmamayı ve geleceğini bireyin kendisinin tasarlamasını gerektiğini önemsiyor.

Fütürist Ufuk Tarhan‘ın, yazmış olduğu T-İnsan kitabında T-İnsan modeline değinilerek okuyuculara; hayatı yeniden anlamlandırıp, gelecek kaygısı ile başa çıkıp, geleceğini tasarlaması için yeni çıkışlar, çareler, ipuçları ve çok somut, uygulanabilir bir bireysel gelişim, değişim, dönüşüm modeli sunuyor.