Tüm av malzemeleri online av marketi Avburada.com’da

Altıntaş Av Marketi, doğa sporlarına ait birçok ekipmanı eksiksiz olarak satışa sunuyor. Sualtı grubu, kamp malzemeleri, balık av malzemeleri, havalı nişan tabanca ve tüfek ürünleri, yivsiz tüfek ve aksesuarlar, giyim ve ayakkabı ürünlerine ek olarak tüm aksesuar çeşitlerini koşulsuz iade

Av malzemelerinin e-ticaretteki online girişimi avburada.com kara avı, balık avı, atıcılık malzemelerinden aksesuarlara kadar birçok ürünün satın alınabileceği bir e-ticaret sitesi.

İnternetten alışverişin yaygınlaşmasıyla e-ticarette de sektörel bir gelişme yaşanıyor. Elektronikten giyime, kozmetikten beyaz eşyaya kadar geniş bir yelpazede yapılan alışverişler arasında yer alan av malzemesi tedariği de avburada.com sanal mağazası ile hızlı bir şekilde sağlanabiliyor.

Dünya’nın önde gelen markalarına ait av malzemelerinin yanı sıra, outdoor giyim ürünlerini de e-ticaret sitesi avburada.com’a taşıyan Altıntaş Av Marketi, doğa sporlarına ait birçok ekipmanı eksiksiz olarak satışa sunuyor. Sualtı grubu, kamp malzemeleri, balık av malzemeleri, havalı nişan tabanca ve tüfek ürünleri, yivsiz tüfek ve aksesuarlar, giyim ve ayakkabı ürünlerine ek olarak tüm aksesuar çeşitlerini koşulsuz iade ve değişik imkanlarıyla online av marketi avburada.com sayesinde adrese teslim ediliyor.

2007 yılında Ankara’da av malzemelerinin perakende satış mağazası olarak yaklaşık 20 bin ürün çeşidini tek çatı altında toplayan Altıntaş Av Marketi, kaliteli av malzemelerini geniş kitlelere ulaştırabilmek adına avburada.com e-ticaret girişimiyle bu hedefine ulaştı. 9 ana kategori altında ürün çeşitliliğini sınıflandıran avburada.com’da kara avı için gerekli tüm ekipman ve aksesuarlar, balık avı kamışları ve motorlarının yanında balık ağı, iğne ve zokalar, atıcılık ile ilgili ekipmanlar ve airsoft silahlar, havalı silahlar ve aksesuarları, bot, ayakkabı, tulum gibi daha birçok outdoor stili giyim ürünleri, tekne ve botlar, dalış ve kamp malzemelerinin yanında bir avcının ihtiyacı olabilecek tüm aksesuarlar temin edilebiliyor.

Avburada.com e-ticaret sitesi üzerinden alışveriş yapan site kullanıcıları, 256Bit SSL sertifikası ile güvenli bir alışveriş yapabiliyor ve alışverişlerinde koşulsuz iade ve değişim imkanının yanında, 250 TL üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabiliyor.

Türkiye’nin online av marketi avburada.com internet sitesinden av malzemeleri satın almak için online kredi kartı ile ya da banka havalesi yoluyla ödeme yapılabiliyor.