Gökhan Peksarı: “Kişiselleştirilmiş İletişim İle Dönüşüm Oranlarını Arttırıyoruz!. ”

DOGO Store, dünyanın birçok yerindeki mağazaları ile dikkat çekiyor!..

Dünyada ilk kez ayakkabı üzerine inovatif bir teknikle tasarım baskı yapan bir marka olduklarını açıklayan DOGO Tasarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. CEO’su Gökhan Peksarı, ayakkabı ile başlayan serüvenlerinin kişiselleştirilmiş birçok ürünün kapısını açtığını ifade ederek:

“Tasarımın evrensel dili sayesinde dünyanın dört bir yanındaki DOGO severler ile büyük bir aile olmayı başardık. Doğa ve hayvan sevgimizi, esinlendiğimiz bir şarkı sözünü, yılın trend renk kompozisyonlarını, mevsimleri, aşkı ve hayal gücümüzün bizi götürdüğü en mutlu anları tasarımlarımıza taşıdık.” dedi.

Aştıkları her kilometre taşının önüne yenisini ekleyerek; bugüne kadar 5000’den fazla özgün tasarımlarıyla, 100’ü aşkın ülkede, 200’ün üzerinde satış noktasıyla hedef kitlelerine ulaştıklarını ve oluşturdukları bu renkli dünyadaki yolculuklarının hız kesmeden sürdüğünü açıklayan Gökhan Peksarı; pandemi sürecinde başta perakende olmak üzere çok sayıda sektörün etkilendiğine dikkat çekerek bu süreci iyi değerlendirmek için yatırımlarına ara vermeden atılım yaptıklarını vurguladı.

Bunun için düşüncelerini; Partner Republic CEO’su Demet Yarkın ile SAS Türkiye ekibinden Tuğrul Altıner ve Mehmet Metin ile paylaştıklarında kendisine sunulan çözümü uygulamaya geçildiğini açıklayan Gökhan Peksarı şöyle devam etti:

“Pandemi sürecinde biz durmadık. Bu süreci iyi değerlendirdik. Partner Republic ve SAS Türkiye’nin çözümlerine mutabık kalmamız sonrasında Dogostore.com üzerinde müşteri deneyimi temelli çalışmalar yapıldı. İcra edilen modellemeler ve uygulamalar yanı sıra, oluşturulan canlı vitrin değişiklikleri ve kişiselleştirmeler ile dönüşüm oranları; oluşturulan senaryo bazında, 2 katına çıktı!.”